"Korporativ hüquq: Əmək münasibətlərinin tənzimlənməsi" və "Korporativ hüquq: İşçi hüquqları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Noyabrın 26-da Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Korporativ hüquq: Əmək münasibətlərinin tənzimlənməsi" və "Korporativ hüquq: İşçi hüquqları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Elşad Fərzaliyev aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Əmək münasibətləri və tənzimlənmə mexanizmləri; - Əmək münasibətlərinə qanuni müstəvidə baxış; - İşçi hüquqları və öhdəlikləri; - Hüquqpozmalar zamanı atacağımız addımlar. Birinci təlim 26 noyabr saat 10:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.