"Korporativ hüquq: Təsisçilərin və direktorların səlahiyyətlərinin tənzimlənməsi" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək.
Oktyabrın 12-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Korporativ hüquq: Təsisçilərin və direktorların səlahiyyətlərinin tənzimlənməsi" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Əhməd Əhmədov aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Korporativ hüquq nədir ? - Təsisçi və hüquqları - Direktorun hüquqları və öhdəlikləri - Təsisçi və direktorların səlahiyyətləri qanunla necə tənzimlənir? Təlim 12 oktyabr saat 12:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.