"Korporativ hüquq: Yerli qanunvericilik və tətbiqi" və "Korporativ hüquq: Mülkiyyət hüququ və şirkət aktivləri" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Oktyabrın 19-u və 20-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Korporativ hüquq: Yerli qanunvericilik və tətbiqi" və "Korporativ hüquq: Mülkiyyət hüququ və şirkət aktivləri" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Əhməd Əhmədov aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Yerli qanunvericilikdə sahibkarlıq fəaliyyətininin yeri - Qanunvericilik tərəfindən tətbiq olunan qaydalar, prinsiplər və fürsətlər - Mülkiyyət hüququ nədir ? - Mülkiyyət hüququnun təmini - Şirkət aktivlərinə nələr daxil edilə bilər ? Birinci təlim 19 oktyabr saat 16:00-da, ikinci təlim 20 oktyabr saat 10:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.