"Marketinq: Marketinqin əsas prinsipləri " və "Marketinq: Hədəf bazarın təyini" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Oktyabrın 4-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Marketinq: Marketinqin əsas prinsipləri " və "Marketinq: Hədəf bazarın təyini" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Malik Əmirxanov aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Marketinq nədir? - Marketinq anlayışı və əsas prinsipləri; - Biznesdə marketinqin yeri - Hədəf bazar nədir və necə təyin edilir ? - Bütün bazarlar ya niş bazar? - Hədəf bazarı analiz edən zaman diqqət etməli olduğumuz məqamlar. Birinci təlim 4 oktyabr saat 10:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.