"Marketinq: Müasir reklam strategiyaları" və "Marketinq: Böhran kommunikasiyalarının idarə edilməsi" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Oktyabrın 22-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Marketinq: Müasir reklam strategiyaları" və "Marketinq: Böhran kommunikasiyalarının idarə edilməsi" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Elşad Fərzəliyev aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Reklam və PR - Müasir reklam strategiyaları - Bu istiqamətdə beynəlxalq təcrübə - Böhran kommunikasiyası nədir - Effektiv idarəetmə metodları Birinci təlim 22 oktyabr saat 12:00-da, ikinci təlim eyni gün 15:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.