"Marketinq: Şəxsi brenddinq" və "Marketinq: Kənd təsərrüfatı məhsullarının marketinqi" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Noyabrın 5-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Marketinq: Şəxsi brenddinq" və "Marketinq: Kənd təsərrüfatı məhsullarının marketinqi" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Malik Əmirxanov aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Şəxsi brendinqin önəmi - Şəxsi brendinqi necə formalaşdıraq? - Bu istiqamətdə nümunələr üzərində iş - Kənd təsərrüfatı məhsullarının düzgün təqdimatı - Kənd təsərrüfatı sektorunda effektiv marketinq texnikaları. Birinci təlim 5 noyabr saat 10:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.