"Rəqəmsal bacarıqlar: İnnovativ sahələrdə bilik və bacarıqların inkişaf etdirilməsi yolları" və "Rəqəmsal bacarıqlar: Rəqəmsal bacarıqların inkişafının biznesə təsirləri" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Oktyabrın 13-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Rəqəmsal bacarıqlar: İnnovativ sahələrdə bilik və bacarıqların inkişaf etdirilməsi yolları" və "Rəqəmsal bacarıqlar: Rəqəmsal bacarıqların inkişafının biznesə təsirləri" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Şamo Salayev aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Müasir dövr və rəqəmsal bacarıqlar - İnnovativ bizneslər və onların idarəedilməsində tələb olunan bilik və bacarıqlar - Biznesin inkişafına sürətli təsir edən rəqəmsal alətlər və onlardan istifadə qaydaları - Rəqəmsal alqoritmlər və onlarla iş Birinci təlim 13 oktyabr saat 10:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.