"Rəqəmsal bacarıqlar: Kənd təsərrüfatı məhsullarının satışında sosial medianın rolu" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək.
Oktyabrın 26-da Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Rəqəmsal bacarıqlar: Kənd təsərrüfatı məhsullarının satışında sosial medianın rolu" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Şamo Salayev aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Kənd təsərrüfatı məhsullarının brendləşdirilməsi - Sosial medianın kənd təsərrüfatında tətbiqi - Effektiv satışlar üçün sosial media alətlərindən düzgün istifadə qaydaları Təlim 26 oktyabr saat 12:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.