"Rəqəmsal bacarıqlar: Rəqəmsal bacarıqların inkişafının biznesə təsirləri" mövzulsunda maarifləndirici təlim keçiriləcək.
Noyabrın 5-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Rəqəmsal bacarıqlar: Rəqəmsal bacarıqların inkişafının biznesə təsirləri" mövzulsunda maarifləndirici təlim keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Şamo Salayev aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Biznesin inkişafına sürətli təsir edən rəqəmsal alətlər və onlardan istifadə qaydaları - Rəqəmsal alqoritmlər və onlarla iş Birinci təlim 5 noyabr saat 12:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.