"Rəqəmsal bacarıqlar: SMM işinin təşkili" və "Rəqəmsal bacarıqlar: Rəqəmsal alətlərin turizm sektorunda effektiv tətbiq texnikaları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Oktyabrın 6-da Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Rəqəmsal bacarıqlar: SMM işinin təşkili" və "Rəqəmsal bacarıqlar: Rəqəmsal alətlərin turizm sektorunda effektiv tətbiq texnikaları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Şamo Salayev aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - SMM nədir? - SMM işinin təşkili və prinsipləri - Biznesə təsirləri - Turizm sektoruna rəqəmsal alətlərin tətbiqi qaydaları - Turizm sektorunda rəqəmsal sistemin qurulması strategiyaları Birinci təlim 6 oktyabr saat 10:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.