"Soft skills: Korporativ yazışma bacarıqları" və "Soft skills: Biznesdə davranış qaydaları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Oktyabrın 18-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Soft skills: Korporativ yazışma bacarıqları" və "Soft skills: Biznesdə davranış qaydaları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Peykər İbrahimova aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Korporativ yazışma nədir və necə həyata keçirilir - Korporativ yazışmalar zamanı diqqət etməli olduğumuz məqamlar - Korporativ yazışmanın qayda və prinsipləri - Biznesdə davranışların önəmi və davamlı inkişaf - Davranışların biznesin inkişafına təsirləri Birinci təlim 18 oktyabr saat 12:00-da, ikinci təlim eyni gün 16:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.