"Sosial sahibkarlıq: Sosial sahibkarlıqda maliyyə mənbələri" və "Sosial sahibkarlıq: Sosial sahibkarlıq subyektinin formalaşdırılması" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Noyabrın 13-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Sosial sahibkarlıq: Sosial sahibkarlıqda maliyyə mənbələri" və "Sosial sahibkarlıq: Sosial sahibkarlıq subyektinin formalaşdırılması" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Cəfər Cəfərov aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Sosial sahibkarlıq nədir?; - Sosial sahibkarlıq subyektləri üçün maliyyə mənbələri; - Sosial sahibkarlıq subyektinin formalaşdırılması və prinsipləri; - Sosial sahibkarlıq subyektlərinin fəaliyyətinin qanunla tənzimlənməsi qaydaları Birinci təlim 13 noyabr saat 10:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.