"Təchizat zəncirinin idarə olunması: Təchizat zəncirində müasir texnologiyaların rolu, ERP sistemləri və avtomatlaşdırma" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək.
Oktyabrın 25-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Təchizat zəncirinin idarə olunması: Təchizat zəncirində müasir texnologiyaların rolu, ERP sistemləri və avtomatlaşdırma" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Şamo Salayev aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Təchizat zəncirinin qurulması və müasir texnologiyaların bu prosesdə rolu - Təchizat zəncirinin avtomatlaşdırılması və prosesə təsirləri - ERP sistemləri nədir və necə tətbiq edilir ? Təlim 25 oktyabr saat 10:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.