"Təchizat zəncirinin idarə olunması: Xarici bazarlara çıxış " və "Təchizat zəncirinin idarə olunması: Şərq tərəfdaşlığı ölkələri və mövcud bazar imkanları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
.jpg)
Oktyabrın 4-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Təchizat zəncirinin idarə olunması: Xarici bazarlara çıxış " və "Təchizat zəncirinin idarə olunması: Şərq tərəfdaşlığı ölkələri və mövcud bazar imkanları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Cəfər Cəfərov aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Təchizat zəncirinin qurulması və idarə edilməsi - Xarici bazarlar və çıxış imkanları - Bu istiqamətdə dövlət dəstəyi - Şərq tərəfdaşlığı ölkələri və bazarları - Bu ölkələrə ixrac zamanı hüquqi tənzimləmə - Şərq tərəfdaşlığı ölkələrinə ixrac zamanı ölkələrin yanaşmaları. Birinci təlim 4 oktyabr saat 12:00-da, ikinci təlim eyni gün 16:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.