"Yaşıl iqtisadiyyat: Azərbaycanda yaşıl enerji qanunvericiliyi və KOB-lar" və "Sosial sahibkarlıq: Sosial sahibkarlıqda maliyyə dayaqları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək.
Oktyabrın 12-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Yaşıl iqtisadiyyat: Azərbaycanda yaşıl enerji qanunvericiliyi və KOB-lar" və "Sosial sahibkarlıq: Sosial sahibkarlıqda maliyyə dayaqları" mövzularında maarifləndirici təlimlər keçiriləcək. Təlim zamanı Gəncə KOBİM-in peşəkar eksperti Cəfər Cəfərov aşağıdakı mövzulardan danışacaq: - Yaşıl iqtisadiyyat nədir? - Azərbaycanda yaşıl iqtisadiyyat və perspektivlər - Yaşıl enerji qanunvericiliyi - Sosial sahibkarlıq nədir və necə formalaşır ? - Sosial sahibkar olmaq üçün hansı addımlar atılmalıdır? - Sosial sahibkarlıq subyektlərində maliyyə dayaqlarının formalaşması və davamlılıq. Birinci təlim 12 oktyabr saat 10:00-da, ikinci təlim eyni gün 14:00-da keçiriləcəkdir. İştirak etmək üçün (+994) 51 919-60-84 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya gence@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, Gəncə KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.
"Soft skills: Uyğunlaşma bacarıqları" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək.
Oktyabrın 27-də Gəncə KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Soft skills: Uyğunlaşma ...
"Təchizat zəncirinin idarə olunması: Təchizat zəncirində risklərin identifikasiyası" mövzusunda maarifləndirici təlim keçiriləcək.